• Продажбата
  • Ново
(100/500 Компјутери) BZX55C16 BZX55C16V (1N5246B) Zener Диоди 0.5 W 16V НЕ-35 (НЕ-204AH) 0.5 Вати 16 Volt IN5246B 1N5246
zoom_in

(100/500 Компјутери) BZX55C16 BZX55C16V (1N5246B) Zener Диоди 0.5 W 16V НЕ-35 (НЕ-204AH) 0.5 Вати 16 Volt IN5246B 1N5246

DEN 119.00 119.04

Износ
check Во продавницата.


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Тип на производ : ZENER ДИОДИ
Бренд : Chanzon
Дел Број : BZX55 C16
Пакет Случај : НЕ-35

боја:
100 Парчиња, 500 Парчиња
Бренд Име:
CHANZON
Тип:
Zener диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
BZX55C16 (IN5246B 1N5246) 500 mW - 16 Volt
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
моќ дисипација
Max. Обратна Напон:
Zener Напон
Max. Напред Тековната:
Lead-Free & RoHS Електронски Компоненти
Max. Обратна Тековната:
D035 Стакло Низ Дупка
is_customized:
Yes
Напон:
24V

Им се допаѓа и на купувачите..