• Ново
(100/500 Компјутери) 1N4748A 1N4748 Моќ Zener Диоди 1W 22V НЕ-41 (НЕ-204AL) Axial 1 Вати 22 Volt ВО 1N 4748A IN4748A
zoom_in

(100/500 Компјутери) 1N4748A 1N4748 Моќ Zener Диоди 1W 22V НЕ-41 (НЕ-204AL) Axial 1 Вати 22 Volt ВО 1N 4748A IN4748A

DEN 139.68

Износ
check Во продавницата.


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Тип на производ : ZENER ДИОДИ
Бренд : Chanzon
Дел Број : 1 N4748 A
Пакет Случај : НЕ-41

боја:
100 Парчиња, 500 Парчиња
Бренд Име:
CHANZON
Тип:
Zener диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ВО 1N 4748A
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
моќ дисипација
Max. Обратна Напон:
Zener Напон
Max. Напред Тековната:
Lead-Free & RoHS Електронски Компоненти
Max. Обратна Тековната:
D035 Стакло Низ Дупка
is_customized:
Yes
Напон:
24V

Им се допаѓа и на купувачите..