• Продажбата
  • Ново
Десет степени принос SD-965 електрични готвење ручек двојно керамички лагер времето plug топлинска изолација кутии 1.2 L
zoom_in

Десет степени принос SD-965 електрични готвење ручек двојно керамички лагер времето plug топлинска изолација кутии 1.2 L

DEN 3463.00 4439.52

Износ
check Во продавницата.


Боја на каросеријата Други бои Контрола методи на Механичко Капацитет (L) 3 l Лагер материјал Порцелански кристали лагер Карактеристики LCD Нема Резервација функција Нема Мерењето функција Има Температура регулатива Без Користење на Анти-сува функција Не е Технички Параметри Номинална моќност w 1-799w дијаметар на внатрешно тенџере 20cm и под Длабоко се одлепи 10cm и под Телото тело маска * 1 * 1 * 2 PP покрие стаклен сад испаруваат багажник * 1 * 2 * 1 куп steamer изолација пакет * 1 * 1 * 1 Кабелот за напојување x1 Прирачник x1 Гаранциона картичка x1 сертификат 1 ) не влијае на средно продажба на стока , или проблеми со квалитетот, може да се применат за да се вратите во 7 дена , 15 дена, може да поднесете барање за замена . 2 ) нема причина да се вратат на корисникот за да го носат врати превозот на трошоците ; Квалитет се Враќа на продавачот сноси се врати превозот . Услуга
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Техника:
Пигментирани
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Корисници:
5
Број На Модел На:
к-698
сертификација:
CE / ЕУ
Производство:
Одделни Производи
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Западен
Бренд Име:
SIBAOLU
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Име на производ:
Десет степени принос SD-965 електрични готвење ручек кревет ...
продавница:
Десет степени принос предводник продавница
Бруто стока:
2.0 kg
Потекло на стоката:
Копното кинески
категорија:
Електрични полиња
q:
148

Им се допаѓа и на купувачите..