• Ново
DSTE CR-V3 Батеријата + 1.5 Двојна Апарат за полнење за на Олимп C-700 C-720 C-740 C-740UZ C-750 C-750UZ Smart Дигитална Камера
zoom_in

DSTE CR-V3 Батеријата + 1.5 Двојна Апарат за полнење за на Олимп C-700 C-720 C-740 C-740UZ C-750 C-750UZ Smart Дигитална Камера

DEN 1343.52

Износ
check Во продавницата.


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
DSTE Бренд Нова Батерија CR-V3 x 1
DSTE Бренд Двојна батерија полнач x 1
НИ Полначот x 1
Автомобил полнач x 1
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)
Капацитет : 7.8 Wh/2100 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Полначот е Вовед :
Модел : DC-LCD-А
Текст : AC 100v-240v 50/60 Hz 1500m A(max)
DC 12-24 V 2000m A(мин)
Излезен Напон : DC 4.2 V/4.35 V/8.4
Излезна Струја
4.2 v/4.35 v L 500m A x 1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A
8.4/8.7 v L 1000m A x 1 500m A x2 H 1500m A x 1 800m A x 2
USB Излез : 5v-2100m A
Полначот Карактеристики :
1. Компатибилен е распространета двојна полнач, сорти на капацитетите батерии може да биде наполнета во иста камера модел.
2. Dual држачи за дизајн, да го наплаќаат два батеријата во исто време.
3. Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Олимп : C3000 C3040 40 Z C-2100 UZ C-211 C-211 Z C-3000
C-3030 C-3030 Z C-3040 C-3040 Z C-4000 C-5050 C-5050 Z
C-700 C-700 UZ C-720 C-740 C-740 UZ C-750 C-750 UZ C-730
C-4040 C-4040 Z C-3020 C-3020 Z
D390 D510 D520 D530 D550 D560 D565 D-100 Г-150/Ц1
Д-230 Г-370 Д-380 Г-390 Д-40 Г-40 Z Д-460 Д-460 Z Д-490
Д-490 Z Д-520 Z Д-550 Z Д-560 Z
Casio : GV-3 EX GV-10 GV-20
Canon : Power Shot A60 A70 A75 A300
Nikon : Coolpix 600 700 800 950 990 2200 2100 3100 3200
Pentax : Digibino DB100 Optio 230 330 GS 33 L 33 LF K100
Samsung : Dig Max 101 240 250 360 401 420 U-CA3 V3 A400 V4 V5 V50 V4000 A4 A5 A6
Sanyo : DSC AZ1 R1 S1 SX1 Z SX150 SX550 SX560 X100 X110 X200
Кодак : Easy Share C300 C310 C330 C340 C360 C533 ЗУМ ЗУМ C643
Easy Share CD33 CD40 CW330
Easy Share CX4200 CX4210 CX4230 CX4300 CX4310 CX6230 CX6200
CX6330 CX6445 CX7220 CX7300 CX7310 CX7330 CX7430
CX7525 CX7530
Easy Share DX3215 DX3500 DX3600 DX3700 DX3900 DX4330
DX4530 DX4900 DX6340 DX6440
Easy Share Z650 Зум Z663 Зум Z700
.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CR-V3
Бренд Име:
DSTE
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
3.7 V
Нормалните Капацитет:
2100 mAh

Им се допаѓа и на купувачите..