• Продажбата
  • Ново
ZOOYA 5D DIY Дијамант Везови Шарени куче Дијамант Сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација подарок
zoom_in

ZOOYA 5D DIY Дијамант Везови Шарени куче Дијамант Сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација подарок

DEN 191.00 293.76

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница фотографијата е полна со дијаманти, има доволно дијаманти Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди фото обичај дијамант вез, Прилагодено со цел ние да ги достави во рок од пет ден Откако ќе ја прими стоката,ако најде недостасува дијамант, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе reissue За изгледот Драги пријатели, ако сакате да видите изгледот пред исплата , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде на изгледот, што е можно поскоро Откако ќе ги добиете на изгледот ,ако имате било каков проблем,ве молиме да ни кажете,ние ќе го реши веднаш За нашите дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирање
Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.
База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо. Правење Чекори за да се Отвори вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.

Големина:
15x20cm, 20x25cm, 25x35cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
ZOOYA
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Почеток / Хотел / Office / Свадба декорација, Лукс...
За Дијаманти:
100% целосна плоштадот вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
ако дијамант не е доволно:
ние сме слободни да ја

Им се допаѓа и на купувачите..