• Продажбата
  • Ново
Дијамант Мозаик Занаети 5PCS Мулти-слика апстракт фантазија Полн Плоштад diy Дијамант Сликарство Rhinestones Слика Дома Декорација
zoom_in

Дијамант Мозаик Занаети 5PCS Мулти-слика апстракт фантазија Полн Плоштад diy Дијамант Сликарство Rhinestones Слика Дома Декорација

DEN 1780.00 3358.56

Износ
check Во продавницата.

Дијамант Мозаик Занаети 5 PCS Мулти-слика апстракт фантазија Полн Плоштад diy Дијамант Сликарство Rhinestones Слика Дома Декорација
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. не квалитет проблем). Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
AQ8355 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
фото големина 1:
20*35cm*2 парчиња од+20*45см*2 парчиња од+20*55cm*1pcs
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Фото големина 2:
20*30cm*2 парчиња од+20*40cm*2 парчиња од+20*50cm*1pcs

Им се допаѓа и на купувачите..