• Продажбата
  • Ново
Целосна Вежба 3D Дијамант Мозаик занаети Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Уметност Куче слики семејството на кристал HL150
zoom_in

Целосна Вежба 3D Дијамант Мозаик занаети Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Уметност Куче слики семејството на кристал HL150

DEN 225.00 264.00

Износ
check Во продавницата.

Целосна Вежба 3 D Дијамант Мозаик занаети Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Уметност Куче слики семејството на кристал HL150
DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones дијамант везови крпа везана крст-бод 5 D за Домашна Декорација Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате! Можете исто така да испрати било каква слика сакате да ни се и да се направи дијамант везови. Нормално конечниот ефект на слика (да се симнат од Интернет) е многу подобро отколку на фотографија од некое лице се зема со себе. Име на производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration.. За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти Рамка : Рамката НЕ се вклучени Пакување : Вреќа Пакување Прилагодите Слика : Ние може да се направи прилагодите производ за било каква слика во било која големина, bascially, поголем големината, подобар ефект! Ве молиме испратете ваша слика за нас, ние ќе се направи ефект слика за вас во рок од 24 часа.

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 70x90cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
15-60
Пакет:
валани на цевка
Техника:
Рачно Насликани
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Користи:
дома декорација,подарок,оркестарот
За Дијаманти:
полн Плоштад Вежба
Производ Categoty:
Вез, Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Недовршениот:
Треба вашата рачно изработени
Шема:
Куче

Им се допаѓа и на купувачите..