• Ново
10Sets 4pcs/Сет Гуми Бендови Кол: 85mm За РК 1/8 Кабриолет и 1/10 Краток Камион Додатоци Лепак Алатки
zoom_in

10Sets 4pcs/Сет Гуми Бендови Кол: 85mm За РК 1/8 Кабриолет и 1/10 Краток Камион Додатоци Лепак Алатки

DEN 1948.80

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Гуми Монтажа Бендови
Пакетот Вклучува : 10 Сета (4pcs/Set)
Карактеристики : Дијаметар : 85mm Прави лепење гуми Брзо! Уникатен дизајн Направен од Комерцијален Rubbe Compatibile со : РК 1/8 Кабриолет & 1/10 Краток Камион .
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
341083-10
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Технички параметри:
Вредност 5
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Гума
Алатка Материјали:
Лепење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми За Монтажа Бендови

Им се допаѓа и на купувачите..