• Продажбата
  • Ново
Трговија на големо 4pcs/Многу MG90S 9g Метал Опрема Дигитален Микро Servos 9g за 450 RC хеликоптер Авион Брод Автомобил Капка Бесплатен превозот
zoom_in

Трговија на големо 4pcs/Многу MG90S 9g Метал Опрема Дигитален Микро Servos 9g за 450 RC хеликоптер Авион Брод Автомобил Капка Бесплатен превозот

DEN 726.00 815.52

Износ
check Во продавницата.

MG90 S 9g Метал Опрема Дигитален Микро Servos 9g за 450
Опис :
- Метал Опрема
- Целосна Топката Имајќи
- Мала Тежина
- Помалку Бучава
- Конектор Жица Должина 150mm
Спецификации :
Димензии : 23 x 12.2 x 29mm
Оперативен Брзина (4.8 V без оптоварување) : 0.11 дик / 60 степени
Оперативен Брзина (6.0 V без оптоварување) : 0.10 дик / 60 степени
Кабина вртежен момент (4.8 V) : 2.2 kg/cm
Кабина вртежен момент (6.0 V) : 2.5 kg/cm
Температурата Опсег : - 30 до + 60 степен C
Мртвите Бенд Ширина : 10us
Операција Напон : 4.8 - 6.0 Volts
Операција Напон : 4.8 - 6.0 Volts
Препорачуваме Модел : Мини Автомобили / Мини Брод /Хеликоптер & Авион
Пакет содржина :
4 x серво 100% Сосема Нов.
Превозот :
Објектот на локација во Кина, стандардно превозот услуга е превозот од Кина, Воздухот се регистрирате
E-Mail или Хонгконг се регистрирате воздух mail
Ве молиме бидете советувани дека International shipping обично трае подолго отколку за домашните, како што 's врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен сабота ).
Азиски земји, 5-15days
Велика БРИТАНИЈА, Ирска 10-20days
САД,Канада,Австралија 8-20days
Шпанија, Грција, Германија&западноевропските 10-21days
Франција, Италија и други земји 15-28days
Ако пакетот тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
H522
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Servos
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Бренд Име:
YuanHan
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
серво
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Им се допаѓа и на купувачите..