• Ново
5x РК Делови Алуминиум Засилен Лента Автомобил Тело Школка Ширина: 50mm (1.97) Должина: 400mm Хоп-up Опции
zoom_in

5x РК Делови Алуминиум Засилен Лента Автомобил Тело Школка Ширина: 50mm (1.97) Должина: 400mm Хоп-up Опции

DEN 631.20

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.
100% Нови.Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Алуминиум Засилен Лента
Пакетот Вклучува : 5x Алуминиум Засилен Лента Ширина : 50mm (1.97") Должина : 4m
Карактеристики :
Ова е Список на Алуминиум Засилен Тело Лента. Тоа исто така се користи и за други апликации.
Алуминиум засилен селотејп со стакло мрежа. Се применуваат овој производ и во внатрешноста на телото за силна засилување.
Топлина-доказ и триење-доказ Вкупна должина 400mm
Ширина : 50mm (1.97")
Compatibile со : За повеќето Брендови Скала RC Модел Автомобили.
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Број На Модел На:
341085-5
За Возило Тип:
Автомобили
Технички параметри:
Вредност 5
Бренд Име:
HobbyPark
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Армирано-Лента
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Армирано-Лента

Им се допаѓа и на купувачите..