• Продажбата
  • Ново
20 Пара 5.5 мм Куршум Банана Поврзете го Приклучокот за РК Батеријата
zoom_in

20 Пара 5.5 мм Куршум Банана Поврзете го Приклучокот за РК Батеријата

DEN 669.00 719.52

Износ
check Во продавницата.

5.5 мм Куршум Банана Поврзете го Приклучокот за РК Батеријата 20 Пара Модел : 00282054800105 Спецификација : - Боја : Златна - Материјал : Бакар - Компатибилни модели : Универзална употреба - Дијаметар : 5.5 mm - Должина на : 18mm - Тежина : 105.5 g - поврземе РК батеријата за електронски поврземе brushless мотор за електронска контрола на брзината - Низок отпор,и дава најдобри електрични проток Пакетот вклучува : - 5.5 мм машки конектори x 20 - 5.5 мм женски конектори x 20 (освен за викенд и јавни празници) по исплата е расчисти, пакет ќе се испраќаат преку различни метод зависи од дестинацијата област. Кина Пост превозот времето е 25-60 работни дена, но вистинскиот транзит време може да се разликуваат според локацијата.
За DHL која трае само 5-7 работни дена да се добие екстра такса за купувачот 's сметка.
Ве молиме ни e-mail ако би сакале да аплицираат изразат испорака и ние ќе рекалкулиране на превозот надомест на вашата сметка.
Тоа е одговорност на купувачот за да го избришете било царинска ако се применуваат во таа земја.
Ве молиме имајте во предвид дека тоа е купувачот 's одговорност да се расчисти секое увозни давачки и да го провери со земјата 's царинската испостава wherther било каква дополнителна такса е побарано.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
5.5 мм Куршум Банана
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
YuanHan
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Им се допаѓа и на купувачите..