• Продажбата
  • Ново
6pcs TYI-МОТОРНИ 5010 280KV Brushless Мотор +6pcs 40A ESC +6pcs 1855 Пропелер
zoom_in

6pcs TYI-МОТОРНИ 5010 280KV Brushless Мотор +6pcs 40A ESC +6pcs 1855 Пропелер

DEN 17829.00 18767.52

Износ
check Во продавницата.


6pcs TYI-МОТОРНИ 5010 280 KV Brushless Мотор +6pcs 40 A ESC
+6pcs 1855 Пропелер за РК Авион
5010 мулти-оската моторни се напојува 0.2 ММ Kawasaki силикон челик, лежишта, кислород-free) бакарна жица Seiko производство, со голем вртежен момент, ниско ниво на косата, топлина мал, висока ефикасност, мулти-оската воздушна фотографија, заштита на растенијата задолжително артефакт! Моторни продадени се врши балансирање Дебаланс во моторни индустрија, поголемиот дел од индустријата подобро моторни дебаланс на индустријата за да се направи многу добри моторни дебаланс Повеќето од нашите моторни во 5mg, 10mg делумно внатре
HOBBYWING 40 A ESC
1855 Пропелери
6pcs TYI-МОТОРНИ 5010 280 KV Brushless Мотор +6pcs 40 A ESC +6pcs 1855 Пропелер 6pcs TYI-МОТОРНИ 5010 280 KV Brushless Мотор +6pcs 40 A ESC +6pcs 1855 Пропелер 6pcs TYI-МОТОРНИ 5010 280 KV Brushless Мотор +6pcs 40 A ESC +6pcs 1855 Пропелер

боја:
6pcs kv280
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SKYRC
Број На Модел На:
5010 280KV Brushless Мотор
Надградба На Делови/Додатоци:
5010 280KV Brushless Мотор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
5010 280KV Brushless Мотор

Им се допаѓа и на купувачите..