• Ново
Извонредност Алто Saxophone рок на отплата Saxophone Soprano Saxophone отворот и и капа Важат за bakelite отворот
zoom_in

Извонредност Алто Saxophone рок на отплата Saxophone Soprano Saxophone отворот и и капа Важат за bakelite отворот

DEN 768.00

Износ
check Во продавницата.

100% нови
Ние сме професионални производител на разни отворот , ligature , капа и различни музички инструмент додатоци. Ние може да ви понуди голем број на сопствени делови . Ве молиме контактирајте со нас .

боја:
alto saxophone, рок на отплата Saxophone, Soprano Saxophone
Бренд Име:
ној
Број На Модел На:
SAX Капа

Им се допаѓа и на купувачите..