• Ново
3pcs Краток Спој plug 19mm проред 2*4mm машки банана приклучок на 1 Женски поврзување на Приклучокот
zoom_in

3pcs Краток Спој plug 19mm проред 2*4mm машки банана приклучок на 1 Женски поврзување на Приклучокот

DEN 383.52

Износ
check Во продавницата.


26.201 Краток Спој plug 19mm проред 2*4mm машки банана приклучок на мајка поврзување на Приклучокот
19mm Теренот должина 32 A Max
Производ Материјал : Бакар тело, beryllium бакар shrapnel никел, ABS обвивка
Нето тежина на еден производ (g/одделение) : 12.8

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
ALZRC
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Летало
Број На Модел На:
Собираат
Надградба На Делови/Додатоци:
делови

Им се допаѓа и на купувачите..