• Ново
4 компјутери Бесплатен Превозот Компатибилен A096-3621 Приемен Печат за Обновување на Сечилото за Ricoh Aficio AF2090 AF2105 Aficio 550 650
zoom_in

4 компјутери Бесплатен Превозот Компатибилен A096-3621 Приемен Печат за Обновување на Сечилото за Ricoh Aficio AF2090 AF2105 Aficio 550 650

DEN 1018.56

Износ
check Во продавницата.


4 компјутери Бесплатен Превозот Компатибилен A096-3621 Приемен Печат за Обновување на Сечилото за Ricoh Aficio AF2090 AF2105 Aficio 550 650 Висок квалитет 100% компатибилни, 100% нови
Бесплатен превозот
Нормално, тоа трае 20-60 дена да Повеќето Земји. Бразил потреби 40-90 превозот дена
За секој проблем,ве молиме контактирајте wih со нас.
Плаќање
1. Ние го прифаќаме само Али-плати тука;
2. Ако ви треба други начини на плаќање,ве молиме контактирајте wih со нас.
3. Ако треба цел голема количина,ве молиме контактирајте wih со нас. Превозот 1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 15-60 дена.
Некои далеку земји треба повеќе од 60 дена.Продавачот не е одговорен за време на испорака.
Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници .
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .
7.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
Aficio AF2090 AF2105 Aficio 550 650
Објектот:
Приемен Печат Обновување На Ножот
Дел Бр.:
A096-3621
Функција:
Нови Компатибилен

Им се допаѓа и на купувачите..