• Ново
DC ZYTD-45SRZ-Р 12V 24V 45mm КОЛ Микро Прилагодливи Брзина на Мотор Обратен 1500RPM-8000RPM
zoom_in

DC ZYTD-45SRZ-Р 12V 24V 45mm КОЛ Микро Прилагодливи Брзина на Мотор Обратен 1500RPM-8000RPM

DEN 1329.12

Износ
check Во продавницата.


Секој обид за 1pc!

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
12V 3000RPM, 12V 4000RPM, 12V 5000RPM, 12V 6000RPM, 12V 8000RPM, 24V 1500RPM, 24V 2000RPM, 24V 3000RPM, 24V 3500RPM, 24V 4000RPM, 24V 5000RPM, 24V 6000RPM
Commutation:
четка
Употреба:
Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед,Home Апарат,Брод
сертификација:
CCC
Излезна Моќност:
W
Изградба:
Постојан Магнет
Тип:
Микро Мотор
Број На Модел На:
ZG
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Напон(V):
V
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Постојана Струја(A):
A
Вртежен момент:
CM.N
Употреба:
DIY

Им се допаѓа и на купувачите..