• Продажбата
  • Ново
Нови ОЕМ Далечински Управувач ЗА Хаиер HTR-A18H ТВ Telecomando LE22M600F LE24M600F LE24M660F LE28H600 LE28M600 LE32M600 LE39M600F
zoom_in

Нови ОЕМ Далечински Управувач ЗА Хаиер HTR-A18H ТВ Telecomando LE22M600F LE24M600F LE24M660F LE28H600 LE28M600 LE32M600 LE39M600F

DEN 311.00 383.52

Износ
check Во продавницата.

Нови ОЕМ Далечински Управувач ЗА Хаиер HTR-A18 H ТВ Telecomando LE22 M600 F LE24 M600 F LE24 M660 F LE28 H600 LE28 M600 LE32 M600 LE39 M600 F Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Слика Испорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји . Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот . 2.Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок , Ние ќе ги Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Ве молиме да не информирате Однапред Ако Имате Барања за содржина Вредност Пред Превозот 3.Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса ! По-продажбата на услугата : Сите Нешта Преку Строга Тестирање Пред Превозот .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа . Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било какви Проблеми Со Стоката , ве Молиме Контактирајте со Нас во секое време Со Не Двоумете се, Наместо На Отворениот Спор , Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми . Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата . Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство . Повратни Информации : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Item & Услуга, Ве Молиме Да Ни Даде Позитивен Фидбек & 5 Ѕвезда Преглед, Кој Ќе Им Даде Донесе Подобра Шанса Да Се Развие Нашата Продавница , И Ние Ќе Ви Се Заблагодарам И Да Се Обиде Потешко Да Се Услуга Можете Подобро .

Пакет:
Yes
Канал:
3
Бренд Име:
Младите
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
HTR-A18H
Боја:
Црна
Материјал:
ABS
is_customized:
yes
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
ГУАНГЖУ , Кина (Копно)

Им се допаѓа и на купувачите..