• Продажбата
  • Ново
Нови Оригиналниот Далечински Управувач PRC501-10 за Philips за домашно кино
zoom_in

Нови Оригиналниот Далечински Управувач PRC501-10 за Philips за домашно кино

DEN 684.00 720.00

Износ
check Во продавницата.


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински origina l далечинска контрола
Вид на снимање Слика

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
no

Им се допаѓа и на купувачите..