• Ново
Далечински Управувач За Sony РМ-SC30 HCD-NEZ30 A1108432B CMT-GPZ7 CMT-NEZ3 CMT-NEZ30 CMT-NEZ5 HCD-NEZ3 Микро Hi-Fi Компонента Систем
zoom_in

Далечински Управувач За Sony РМ-SC30 HCD-NEZ30 A1108432B CMT-GPZ7 CMT-NEZ3 CMT-NEZ30 CMT-NEZ5 HCD-NEZ3 Микро Hi-Fi Компонента Систем

DEN 575.04

Износ
check Во продавницата.

Опис 1. Сосема Нов компатибилна далечинска контрола .користете АА*2 батерија,батерии не се вклучени.
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се
РМ-SC31 A1237274 A CMT-BX5 BT CMT-EH15 HCD-CBX1 HCD-GS10 CMT-BX1 РМ-SC30 A1108432 A A1108432 B CMT-GPZ7 CMT-NEZ3 CMT-NEZ30 CMT-NEZ5 HCD-NEZ3 HCD-NEZ30 HCD-NEZ5 РМ-SC3 147851821 CMT-CPX22 HCD-GX255 HCD-GX9000 HCD-NE5 LBTZX6 LBTZX9 MHC-GN660 MHC-GX9000 MHC-LX1000 MHC-LX10000 CMT-GPX6 CMT-GPX7 CMT-HPX10 W CMT-HPX7 CMT-HPX9 CMT-NE5 HCD-GX450 HCD-GX750 HCD-HPX10 W HCD-HPX7 HCD-HPX9 HCD-PX7 HCD-ZX6 LBTZX8 LBTZX99 I MHC-GN770 MHC-GX255 MHC-GX355 MHC-GX450 MHC-GX555 MHC-GX750 MHC-GX9900 MHC-NXM3 MHC-RG551 S MHC-RX550 MHGX250 RMSC3 MHC-D-GX450 MHC-GX450 MHC-GX250 MHC-RG555 MHC-RG444 S MHC-RG441 MHC-RG333 MHC-RG222 MHC-RG221 MHC-RG121 MHC-RG100 147851811 147851812 A1060760 A MHC-GNX60 147851813 MHC-GNX880 GNX700 LBT-ZX9 ZX8 ZX6 HCD-GNX800 FST-ZX8 CMT-HPX7 W РМ-SU37 РМ-SCR50 HCD-GX570 MHC-GX570 XM РМ-SCR32 HCD-HX7 CMT-HX7 BT РМ-SCR55 CMT-HPR99 XM HCD-HPR99 XM
3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.

Употреба:
Универзална,Аудио / Видео Играчи
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..