• Продажбата
  • Ново
Слика од броеви Frameless andpainted Платно Сликарство Diy маслото со четка боја
zoom_in

Слика од броеви Frameless andpainted Платно Сликарство Diy маслото со четка боја

DEN 420.00 840.00

Износ
check Во продавницата.


Слика од броеви Frameless andpainted Платно Сликарство Diy маслото со четка боја
Големина : 40x50 CM

Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Тип:
Цртеж Играчки Сет
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
SZH
Бренд Име:
VEEKEEON
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Цртеж Играчки:
Yes
слика од броеви:
Yes
деца сликарство мат:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..