• Продажбата
  • Ново
Geek Живот Чанти Nerd Гласник Торба Geek 4 Живот Crossbody Торба Игра Момче Рамо Кеси Паметно Момче Игра Гласник Кеси Жени Мажи
zoom_in

Geek Живот Чанти Nerd Гласник Торба Geek 4 Живот Crossbody Торба Игра Момче Рамо Кеси Паметно Момче Игра Гласник Кеси Жени Мажи

DEN 403.00 671.04

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
xkb
Бренд Име:
COOLOST
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Геометриски
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
боја:
Црна

Им се допаѓа и на купувачите..