• Продажбата
  • Ново
Нови Мажите е вистинска кожа мали satchel кожна торба слободно ултра-тенок 7 инчен рамен склони торба бизнис работа
zoom_in

Нови Мажите е вистинска кожа мали satchel кожна торба слободно ултра-тенок 7 инчен рамен склони торба бизнис работа

DEN 1550.00 2214.72

Износ
check Во продавницата.

Бренд Име : Навиваат Душата Број на Рачки/Ремени : Еден Затворање Тип : Патент Пол : Мажи Цврстина : Мека Шаблон Тип : Цврста Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Случајни Главен Материјал : Вистинска Кожа Повод : Сестран Модел Број : #L137 Дизајн : Вистинска Кожа Мажите Градите Торба Гласник Торба Стил : Мода/неврзан/бизнис Тежина : 0.5 kg Големина : 19cm x 6cm x 21cm Боја : Црна、Кафе、Браун Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инч. Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 1-2cm во големина отстапување. >>Политика на враќање кога не сте задоволни со вашиот купување, едноставно враќање на ставката за нас во 14 дена во неискористени состојба(купувачот плаќа се врати превозот),ние ќе се направи замена или рефундирање откако ќе ја прими стварта. >>За Увоз Должност на Сите парцели ќе биде declaimed како "Подарок" и ги прогласи пониска цена на обичај, ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци).Во повеќето случаи, нема сопствени тарифа давачки кои се наплаќаат. Сепак, ако има било какви, купувачот е одговорен за сопствени тарифа давачки единствено. >>Купите слобода Пред исплата, ве молиме внимателно да ги прикаже опис и детали за плаќање. По плаќањето, ние ќе ги пакет на стока од магацин целосно, а потоа ја испорача стоката. Ако пратката е најдена, тоа ќе бидат оштетени или оштетени.Ако не сакате овој производ по купувањето, ве молиме да го пополните причина, пред да аплицираат за : Не сакам да се купи оваа торба.

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
L137
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
ШТО НАВИВААТ ДУШАТА
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Им се допаѓа и на купувачите..