• Продажбата
  • Ново
глава за цилиндар Mazda 323 626 E2200 Premacy КП B2200/Capella 1998 2.0 TD 2184 2.2 D 8V -1997 моторот : R2 RF R2Y4-10-100A
zoom_in

глава за цилиндар Mazda 323 626 E2200 Premacy КП B2200/Capella 1998 2.0 TD 2184 2.2 D 8V -1997 моторот : R2 RF R2Y4-10-100A

DEN 12168.00 16224.00

Износ
check Во продавницата.


глава за цилиндар Mazda 323 626 E2200 Premacy КП B2200/Capella 1998 2.0 TD 2184 2.2 D 8 V -1997 моторот : R2 RF R2 Y4-10-100 A OR2 TF-10-100
Дел број :
R2 Y4-10-100 A / OR2 TF-10-100 / 11102-10342 / OR2 TF-10-100 B / R2 Y410100 A / OR2 TF10100 / 1110210342 / OR2 TF10100 B / R2 Y4 10 100 A / OR2 TF 10 100 / 11102 10342 / OR2 TF 10 100 B / 908 750 / 908750
Одговара на моторот : R2 RF 2.0 D ТД 1998 CC 2.2 D 2184 CC 8 V SOHC
Главата на цилиндерот ќе одговара :
FORD Econovan / Курир / Придружба / Темпо 1998 2.0 D L4 86.00 SOHC 8 V 1985-1990 моторот : R2 RF
Mazda 323 / 626 / E2200 / Premacy CP / B2200 / Capella 1998 2.0 TD 2184 2.2 D 8 V -1997 моторот : R2 RF
Kia Besta / Sportage ТД 1998 CC 2.0 TD 2184 2.2 D 8 V 1985-90 моторот : R2 RF HW
Азија Мотори Rocsta 2184 2.2 D 8 V 1993 - мотор : R2
БЕСПЛАТНИ ЗАПТИВКА :
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997
Име На Модел:
гол гол RF R2 11102 10342 OR2TF 10 100B 908750 908 750
Зафатнина:
2.0 D 2.0 2.0 L L SOHC 2.2 D 2.2 2.2 L L 2.0 TD 2.0 TD 2.0 2.0 L L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
OR2TF10100 1110210342 OR2TF10100B R2Y4 10 100A OR2TF 10 100
Специјални Функции:
R2Y4-10-100A OR2TF-10-100 11102-10342 OR2TF-10-100B R2Y410100A

Им се допаѓа и на купувачите..