• Продажбата
  • Ново
1PC Пластични стапчиња за јадење цевка садовите за складирање рек мозоци рек лопата лажица кофа нож вилушка складирање Кутија Кујна utensil OK 0201
zoom_in

1PC Пластични стапчиња за јадење цевка садовите за складирање рек мозоци рек лопата лажица кофа нож вилушка складирање Кутија Кујна utensil OK 0201

DEN 304.00 330.24

Износ
check Во продавницата.


Член име : Chopstick Цевка
Материјал : ABS
Боја : црвена,сина,зелена,жолта
Големина : прибл кол.10xh26cm
Единица тежина : околу 150g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1500568994) или да остават пораки.

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Пластични Тип:
PP
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
OK0201
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Инсталација Тип:
Кат Тип
Материјал:
Пластични
Употреба:
Садови
Садовите Тип:
Dinnerware

Им се допаѓа и на купувачите..