• Продажбата
  • Ново
1 Пар Вежба Теле Поддршка Дипломирал Компресија Чорапи Безбедност FS99
zoom_in

1 Пар Вежба Теле Поддршка Дипломирал Компресија Чорапи Безбедност FS99

DEN 91.00 108.00

Износ
check Во продавницата.

1 Пар Отворено Теле Поддршка Дипломирал Компресија Нога Ракав Чорапи Спортски Безбедност FS99 Функција :
100% Сосема Нов!
Стил : Корејски/Euramerican
Материјали : Најлон
Применливи луѓе : Возрасни
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
1 пар x Нога Ракав Чорапи
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Памук,Полиестер

Им се допаѓа и на купувачите..