• Продажбата
  • Ново
3 m / многу парична Казна квалитет eyelash чипка чипка ширина 11CM рака diy прибор за облека
zoom_in

3 m / многу парична Казна квалитет eyelash чипка чипка ширина 11CM рака diy прибор за облека

DEN 315.00 331.20

Износ
check Во продавницата.


Боја : црна, бела
Ширина : 11 CM
долго : 3 метри (прирачник за мерење. Ќе има грешки)
Спецификации : 1 за 3 метри. Фабричките спецификации. Надвор 1 не е дури и заедно.

боја:
црна 3m, бела 3m, црна 6m, бела 6m, црна 9m, бела 9m
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
GRL0597
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
11cm
Материјал:
100% Полиестер

Им се допаѓа и на купувачите..