• Продажбата
  • Ново
Бебе солидна кружни везови француска чипка tulle чипка Африкански шиење нето ткаенини без sequins камења бисери 5 метри/pc
zoom_in

Бебе солидна кружни везови француска чипка tulle чипка Африкански шиење нето ткаенини без sequins камења бисери 5 метри/pc

DEN 2952.00 3936.00

Износ
check Во продавницата.


Вовед :
Ние forcus на производство на сите видови на Чипка Ткаенина,како што се Guipure чипка ткаенина ,Хемиски чипка,Африкански кабелот чипка,Вода растворлив чипка,Швајцарската voile чипка,француска тантела,Кадифе чипка итн.
Имаме подобри технологија и преработка на способност, може да се нареди да се преземат за бизнис, и масовно производство, но, исто така, да се обезбеди да направат прототип услуги.
Ве молиме имајте во предвид дека на боја на ткаенина на слики може да бидат различни во различни светлосни услови и може да се разликуваат во зависност од екранот/монитор.
Можете да побарате било какви прашања во врска со детали за производот преку испраќање порака преку Ali Exepress центарот за пораки или Trademanager, Whatsapp, исто така, е во РЕД. И ние ќе одговори што е можно поскоро!

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Декорација:
Чипка
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
ML6241
Ширина:
1.2
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
чипка

Им се допаѓа и на купувачите..