• Продажбата
  • Ново
4 Боја Шарени Силикони Ручек Кутија Сет За Деца 2 Слоеви Прибор Кујна Додатоци Садови За Храна Контејнер Со Рачка
zoom_in

4 Боја Шарени Силикони Ручек Кутија Сет За Деца 2 Слоеви Прибор Кујна Додатоци Садови За Храна Контејнер Со Рачка

DEN 682.00 1240.32

Износ
check Во продавницата.


4 Боја Шарени Силикони Ручек Кутија Сет За Деца 2 Слоеви Прибор Кујна Додатоци Садови за Храна Контејнер Со Хан dle
Карактеристики :
-Храна одделение силиконски
-Запечатени дизајн
-Магија голем простор
-Брзо складирање, лесно да се носат
Опис :
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Боја : Зелена, Сина, Портокалова, Розова
Големина : прибл 21.3*16*10.4 cm
Висина по виткање е 7.4 cm
Капацитет : 800ml+700ml(2 слоеви)
Рејтинг на температура : Топлина отпорни на 450°F
Применливи предмет : Микробранова Печка, Фрижидер, се размена на Инстант тестенини, Храна за Складирање, Работа со јадење и така натаму
Пакет се вклучени :
1*Силикони ручек кутија
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
-Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
0702204
Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. имаме сопствена фабрика.ние продаваме квалитет вреднува бебе производи.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година. во потрага напред за нашата соработка.
. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.
. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
. Објектите се само на превозот по исплата потврди.
. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.
. Сите следење на еден веб-сајт http : //global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860690.0.0.29zsp L
. Претежно.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.

боја:
Портокалова, Розова
Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
0702204
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Капацитет:
1.6 L
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Двојно
Техника:
Цврста
Материјал:
храна одделение силиконски
Функција:
издржлив
Примена:
Кујна
брод начин:
Бесплатен превозот
Производство:
ручек кутија
дизајн:
нов дизајн
боја:
Зелена, Сина, Портокалова, Розова
Употреба:
Печки,Микробранови печки,машина за миење на Садови и Замрзнување
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Пакет Се Вклучени:
1*Силикони ручек кутија
Место на Потекло:
Кина

Им се допаѓа и на купувачите..