• Продажбата
  • Ново
Црна, Розова Црвено Сива Сатен Големина НАС 4-12 Пета Висина 7cm Професионални Сатен Фудбалскиот латино Танц Чевли За Жени NL057
zoom_in

Црна, Розова Црвено Сива Сатен Големина НАС 4-12 Пета Висина 7cm Професионални Сатен Фудбалскиот латино Танц Чевли За Жени NL057

DEN 1265.00 1806.72

Износ
check Во продавницата.

Црна, Розова Црвено Сива Сатен Големина НАС 4-12 Пета Висина 7cm Професионални Сатен Фудбалскиот латино Танц Чевли За Жени NL057 Боја : black1/розова/red/black2/сива/black3 Материјал : сатен Пета : 7cm ве молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме. Големина : US4-12 жените големина
ПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!
Вистински Чевли е ист како на сликата како што е подолу :

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NL057
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Латекс
латински чевли во боја:
black1/розова/red/black2/сива/black3
фудбалскиот пета чевли:
5cm 6cm 7cm 7.5 cm 8cm ект
outsole:
кожа единствена
Пол:
жените латинска танц чевли
квалитет:
Професионални
Пети:
отворете пети
Горниот Материјал:
Сатенски
Име:
жените латинска танц чевли

Им се допаѓа и на купувачите..