• Ново
Кс оди Шарени Пракса BALISONG МЕТАЛ пеперутка чешел нож исчезнат Тренер преклопен нож 440C тактички џебен нож EDC multitool
zoom_in

Кс оди Шарени Пракса BALISONG МЕТАЛ пеперутка чешел нож исчезнат Тренер преклопен нож 440C тактички џебен нож EDC multitool

DEN 18432.00

Износ
check Во продавницата.

Вкупна Должина : 22.8 см, должина на Ножот : 7 см Справи со должина : 14 см Сечилото ширина : 1.6 см Сечилото материјал : 440 в Тежина : 120 G

Тип На Објект:
чешел
Големина:
1
Материјал:
Метал

Им се допаѓа и на купувачите..