• Продажбата
  • Ново
Со добар квалитет со Силиконска масажа коса четка воздух перница шампон масажа чешел мека како здравствена нега на косата алатка КАКО што се ГЛЕДА НА ТВ
zoom_in

Со добар квалитет со Силиконска масажа коса четка воздух перница шампон масажа чешел мека како здравствена нега на косата алатка КАКО што се ГЛЕДА НА ТВ

DEN 240.00 364.32

Износ
check Во продавницата.


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( На одмор ќе биде доцнење )!
Функционална масажа коса четка.
Возбудливо!! Ново!! Револуционерна!!
Анти-статички/Воздух перница/Масажа на скалпот.
Не пакет!
Случаен боја!
Здраво,Дами!!!
Ти си Достоен за Тоа!
Ова е функционална чешел со врвен дизајн и мода форма.
Лесно се чешла неуредна коса!
Салон Елита дава професионални резултати во вашата дланка.
Detangling мокра и сува коса, без било tugs или го повлекува.
Тоа е иновативен централизирана конкавна дизајн кој обезбедува фирмата,салон стил brushstrokes од корените да завршува.
Совршен за pick-up-ви-preening темпо!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.

боја:
не пакет по случаен избор на боја
Тип На Објект:
чешел
Големина:
approx10*8CM
Број На Модел На:
TMGJAMS1701
Материјал:
Пластични
Тип:
масажа на косата четка
Тежина:
approx60g/pc
Функција:
protable/здравје/функционална
боја:
случаен боја
Пакет:
НЕ пакет

Им се допаѓа и на купувачите..