• Продажбата
  • Ново
Моден Вистинска Кожа Мажите Chelsea Глуждот Чизми Класичен Круг Пети Платформа рачно изработени Каубој Јава Мартин Човек Чевли YMX302
zoom_in

Моден Вистинска Кожа Мажите Chelsea Глуждот Чизми Класичен Круг Пети Платформа рачно изработени Каубој Јава Мартин Човек Чевли YMX302

DEN 4469.00 4704.00

Износ
check Во продавницата.


Чевли Големина:
5.5, 6, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Моден Елемент:
Платформа
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
YMX302
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Затворање Тип:
Еластична бенд
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Им се допаѓа и на купувачите..