• Продажбата
  • Ново
LONGBO Воена Мажите Нерѓосувачки Челик Бенд Спортски Часовници Кварц Dial Часовникот За Мажи Dial рачни часовници Relogio Masculino Подарок 80235
zoom_in

LONGBO Воена Мажите Нерѓосувачки Челик Бенд Спортски Часовници Кварц Dial Часовникот За Мажи Dial рачни часовници Relogio Masculino Подарок 80235

DEN 667.00 740.64

Износ
check Во продавницата.


Спецификации : [100% Сосема Нов &Висок Квалитет, Фабрика Штекер]
Стил : Случајни, Мода, Спорт, Воена
Карактеристики : Водоотпорен
Dial Прозорец Материјал : Минерално Стакло
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Материјал : Месинг
Случај Облик : Тркалезна
Тока Тип : Затворач
Движење : Кварц Движење
Бендот Материјал : Нерѓосувачки Челик
Водоотпорен : 3 ATM/3 BAR
Случај Дијаметар : 4 5 mm/1.8 '' (Прибл.)
Случај Дебелина : 12mm/0.5" (Прибл.)
Бендот Ширина : 22 mm/0.9 '' (Прибл.)
Бендот Должина : 26 cm/10.2 '' (Прибл.)
Нето Тежина : 126.5 g
Модел No : 80235
Забелешка : На subdials се декоративни.
Пакетот Вклучува :
1 x Зглоб Види + Гаранција Картичка
Производствени Процеси
Најчесто поставувани ПРАШАЊА за Испорака
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост/ HK пост.
* Ние исто така може да организира пратка од UPS-от/DHL/ФЕДЕКС/EMS ако ви треба добра итна. Но испорака полнење треба да биде дадена од страна на вашата страна. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел.
* Објектите се одликува со пластична кеса и плик торба. Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS, ве молиме овозможи 5-25 дена да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање; ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western Union, Money Gram и други како што е подолу.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
26cm
Бренд Име:
LONGBO
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
80235
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пакет:
OPP вреќа
Француски Зборови:
horloge, horloges, montre, montre homme, montre
Шпанија зборови:
меса, militar, reloj, reloj дигитални, reloj hombre
Португалски Зборови:
relogio, relogio дигитални, relogio masculino
Германски Зборови:
uhr, uhren, uhren damen, uhren мажи
Турски Зборови:
kol saati, erkek kol saati, erkek kol saatleri
Италијански Зборови:
orologi, orologi дона, orologi uomo, orologio

Им се допаѓа и на купувачите..