• Продажбата
  • Ново
Едноставни Модни Бамбус Рака-направи Дизајн Мажи Жени Кварц рачен часовник 3 Видови Dial Висок Квалитет на Природата Стил Часовници Најдобар Подарок
zoom_in

Едноставни Модни Бамбус Рака-направи Дизајн Мажи Жени Кварц рачен часовник 3 Видови Dial Висок Квалитет на Природата Стил Часовници Најдобар Подарок

DEN 1056.00 1319.52

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики На Производот : 100% Природата Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус Бенд Материјал : Бамбус Тока Тип : Хривнија Тока Кол Дијаметар : Прибл.4.4 см (1.73 инчи) Случај Дебелина : Прибл.1.2 cm (0.47 инчи) Бенд Ширина : Прибл.2.4 см (0.94 инчи) Бенд Должина : Околу.24.0 cm (9.44 инчи) (2.54 см=1.00 инчи) Напомена : види е направен од природни бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Рачно изработени од Вистински Бамбус, Без Боја. На Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки. Пакет Содржина : 1 x Бамбус Види

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W24910
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
YISUYA
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm

Им се допаѓа и на купувачите..