• Продажбата
  • Ново
Relogio Masculino 2018 Мажите се Види Врвот Бренд на Луксузни Челик Датум Часовник Машки Бизнис Часовници За Мажи Секојдневен Кварц Зглоб Види
zoom_in

Relogio Masculino 2018 Мажите се Види Врвот Бренд на Луксузни Челик Датум Часовник Машки Бизнис Часовници За Мажи Секојдневен Кварц Зглоб Види

DEN 374.00 575.52

Износ
check Во продавницата.


2018 Мажите се Види Врвот Бренд на Луксузни Челик Датум Часовник Машки Бизнис Часовници За Мажи Секојдневен Кварц Зглоб Види Relogio Masculino
Бренд : KINGNUOS Применливи толпата : Мажите Стил : Мода/Business/ Неврзан Карактеристики : Мажите бизнис види, персоналните датум, сребро изглед, нагласи high-end , удобно носење, наменети за мажи, е отец, и дечко најдобар подарок Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : кварц движење Дисплеј тип : Покажувачот на Покажувачот на боја : Сребро Бирате боја : Црна,Бела,Кафена,Сина Бенд, Бенд materal : нерѓосувачки челик Затворач тип : Виткање Затворач со Безбедноста Бенд боја : Сребро Големина и тежина Види lenght : за 230mm Dial дијаметар : за 40mm Dial дебелина : за 10мм се Види тежина : околу 100g Пакет : 1 X Види Водоотпорен опис Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање. Продавачот Повратни информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Број На Модел На:
S1853
Случај Дебелина:
9mm
Стил:
бизнис
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Бренд Име:
KINGNUOS
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
боја:
Браун,,Црна,бела,Сребро,Сина,Црвена
Стил:
2018 Мажите Се Види Мода Бизнис Луксузни Рачен Часовник
Клучни зборови 1:
kol saati,horloges mannen,erkek saat,orologio uomo,relogios masculino
Клучни зборови 2:
hodinky, erkek kol saati,saat,reloj hombre,montre homme,saat erkekler
Клучни зборови 3:
horloge,relojes hombre 2018,relogio masculino esportivo,
Клучни зборови 4:
relogio masculino де luxo,воена види ,Бизнис види,hodinky,
Клучни зборови 5:
orologio uomo hodinky,montre homme marque de luxe
Друг клучен збор:
Врвка за околу Часовници за Мажи/ Маж/Момче
Клучни зборови за пребарување:
Reloges Hodinky Panske Zegarki Maskie Ceasuri Barbati Klockor Ure
чипка на Потекло:
Кина

Им се допаѓа и на купувачите..