• Продажбата
  • Ново
CURREN Црвен Кожен Појас Воена Дизајн Календар Екранот Mens Спорт Види Топ Бренд на Луксузни Кварц Креативни Водоотпорен Машки Часовник
zoom_in

CURREN Црвен Кожен Појас Воена Дизајн Календар Екранот Mens Спорт Види Топ Бренд на Луксузни Кварц Креативни Водоотпорен Машки Часовник

DEN 865.00 1055.52

Износ
check Во продавницата.


Опис : - Висок квалитет вистинска кожа бенд ви дава нова класична дефиниција.
- Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени)
- Mirror Material : Hardex
- 12 месеци движење gurantee - не ' Рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 45mm - Дебелина : 13 mm - Должина на watch бенд : 23.0 см - Бенд ширина : 22mm - Движење : Јапонија Кварц Движење - Види бенд : Вистинска Кожа Бенд - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Curren Кварц Watch - 1 x Картон Подарок Кутија

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
CURREN
Број На Модел На:
8301-2
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
13mm
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг

Им се допаѓа и на купувачите..