• Продажбата
  • Ново
Четврти јули сад американското знаме Кригла Кафе Млеко Керамичка Чаша Креативни DIY Подароци Дома Декор Чаши 11oz T891
zoom_in

Четврти јули сад американското знаме Кригла Кафе Млеко Керамичка Чаша Креативни DIY Подароци Дома Декор Чаши 11oz T891

DEN 684.00 720.00

Износ
check Во продавницата.


Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Европа
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Спецификација:
1
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Бренд Име:
goolcase com
сертификација:
CIQ
Материјал:
Керамички

Им се допаѓа и на купувачите..