• Продажбата
  • Ново
2018 Нови Гроздобер Кожни Чанти Мажите Гласник Торба Кафеави/Црни Луксузни Бизнис Briefcase Документ Адвокат Торба За Лаптоп Трговија На Големо
zoom_in

2018 Нови Гроздобер Кожни Чанти Мажите Гласник Торба Кафеави/Црни Луксузни Бизнис Briefcase Документ Адвокат Торба За Лаптоп Трговија На Големо

DEN 1230.00 2016.00

Износ
check Во продавницата.


1
2

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Објектот Тежина:
0.9kg
Број На Модел На:
Б-bv-40
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Објектот Должина:
39cm
Објектот Висина:
30cm
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
10cm
Бренд Име:
BaiLiLaoRen
Големина:
14 Inches
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Трговија на големо:
Yes
боја:
Црна//Браун
Стил:
Моден

Им се допаѓа и на купувачите..