• Ново
Мода Принцеза Јагода Ms Жените Сонцето Дожд Чадор Автоматско Три Виткање parasol
zoom_in

Мода Принцеза Јагода Ms Жените Сонцето Дожд Чадор Автоматско Три Виткање parasol

DEN 762.72

Износ
check Во продавницата.


Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Шема:
Три-виткање Чадор
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Функција:
Виткање
Контрола:
Целосно автоматско
Број На Модел На:
CYU0010
Бренд Име:
CINGYN
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Wholesales:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..