• Продажбата
  • Ново
Бесплатен превозот 3.5 Санитарен Три Детелина Компатибилен Менгеме се Вклопува 106MM OD Ferrule
zoom_in

Бесплатен превозот 3.5 Санитарен Три Детелина Компатибилен Менгеме се Вклопува 106MM OD Ferrule

DEN 617.00 671.04

Износ
check Во продавницата.

три менгеме одговара на ferrule OD 1.5" 50.5 mm 2" 64mm 2.5" 77.5 mm 3" 91mm 3.5" 106mm 4" 119mm 5" 145mm 6" 183mm 8" 232mm

Техника:
Кастинг
Тип:
Спојување
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Техника:
Кован
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
три менгеме
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..