• Продажбата
  • Ново
Бесплатен превозот 1(25мм) Санитарни Три Менгеме 45 Степен Лактот СВ 304
zoom_in

Бесплатен превозот 1(25мм) Санитарни Три Менгеме 45 Степен Лактот СВ 304

DEN 526.00 571.20

Износ
check Во продавницата.

tri-менгеме лактите, цевка OD 1" 25мм, ferrule OD 50.5 mm, дебелина на ѕид 1.5 mm.

Техника:
Кастинг
Тип:
прирабница
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Техника:
Кован
Број На Модел На:
STCE-25
Тип:
Лактите
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
менгеме
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..