• Ново
Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Splicer Mender 5/16 Цревото ID Фитинг Воздух, Вода, Гориво Брод
zoom_in

Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Splicer Mender 5/16 Цревото ID Фитинг Воздух, Вода, Гориво Брод

DEN 383.52

Износ
check Во продавницата.


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Splicer Mender 5/16" Цревото ID Фитинг Воздух, Вода, Гориво Брод
- Materies : Нерѓосувачки Челик 316. - Нето Тежина : 9.86 g/pc. - Тип : Barb Црево Splicer / Mender. - Црево ID : 5/16". - Трајни и висок стандард на лентата за производство класа 150 нерѓосувачки челик 316 barb црево splicer mender . Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
5,25,1000pcs Црево Barb Splicer за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 1000pcs
Број На Модел На:
S316391305
Техника:
Кован
Тип:
Унија
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Им се допаѓа и на купувачите..