• Ново
beler Мотоцикл Carburetor Поправка Хидрати Обнова Комплет 03-416 одговара за Поларис Sportsman 500 1999 2000 18Pcs/Set
zoom_in

beler Мотоцикл Carburetor Поправка Хидрати Обнова Комплет 03-416 одговара за Поларис Sportsman 500 1999 2000 18Pcs/Set

DEN 767.52

Износ
check Во продавницата.

Carburetor Поправка Хидрати Обнова Комплет одговара за Поларис Sportsman 500 1999 2000 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Златна & Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума & Пластични Производителот Дел Број : 03-416 Објект се вклучени : 1 x carburetor поправка kit (18 парчиња) Компатибилен Со : одговара за Поларис Sportsman 500 1999-2000
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот АТВ.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
Метал & Гума & Пластика
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Материјал:
Метал & Гума & Пластика
боја:
Златна & Black & Сребро.
Производителот Дел Број:
03-416
одговара 1:
за Поларис Sportsman 500 1999 2000

Им се допаѓа и на купувачите..