• Ново
19mm Carburetor & Црвена Гориво Филтер се Вклопуваат 110cc 125cc Јама Dirt Bike
zoom_in

19mm Carburetor & Црвена Гориво Филтер се Вклопуваат 110cc 125cc Јама Dirt Bike

DEN 1098.24

Износ
check Во продавницата.

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 574g
За Повеќето Кинески Брендови atv настана и да Одат Karts под 70cc 90cc 110cc 125cc;Кинески бренд Кал велосипеди.
Пакет Содржи : 1x Гориво Филтер
1x Цевка Линија
20x Гориво Менгеме
1x Гориво се Префрлите
1x Carburetor
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD6048

Тип На Објект:
Carburetor
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
Одговара 110cc 125cc Јама Dirt Bike
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
574g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови

Им се допаѓа и на купувачите..