• Ново
2018 Шест-гради тенко тело блуза чипка тело вест Тенок одговара стомакот корсет вест
zoom_in

2018 Шест-гради тенко тело блуза чипка тело вест Тенок одговара стомакот корсет вест

DEN 1344.00

Износ
check Во продавницата.


Големина S weight37.5-42.5 КГ
Големина M weight42.5-47.5 КГ
Големина L weight47.5-60 KG
Големина XL weight60-65 KG
Големина XXL weight65-70 KG
Големина XXXL weight70-80 KG

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
ZTM151
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
kiryaquy