• Продажбата
  • Ново
Поставен Кристал Накит Гроздобер Убавина аватар Стил Corsage Мода Викторијански Стил Камео Brooch Дама Шамија Brooch Иглички XZ056
zoom_in

Поставен Кристал Накит Гроздобер Убавина аватар Стил Corsage Мода Викторијански Стил Камео Brooch Дама Шамија Brooch Иглички XZ056

DEN 96.00 133.44

Износ
check Во продавницата.

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Brooch големина : 5.1* 4.2 cm тежина : 19g

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xz056
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Им се допаѓа и на купувачите..