• Продажбата
  • Ново
TAFREE Бренд 2017 луксузен спортски Сакам Џудо брошеви иглички мажи жени карате накит висок квалитет на рачно изработени значка brooch SP594
zoom_in

TAFREE Бренд 2017 луксузен спортски Сакам Џудо брошеви иглички мажи жени карате накит висок квалитет на рачно изработени значка brooch SP594

DEN 37.00 72.00

Износ
check Во продавницата.


TAFREE Бренд 2017 луксузен спортски Сакам Џудо брошеви иглички мажи жени карате накит висок квалитет на рачно изработени значка brooch SP594
производ слика :
Добредојдовте на нашата продавница!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!
'
Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние треба 1-7 работни дена за да се подготват вашите нарачки според нашите бројни наредби секој ден, ве Молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 60 работни денови за испорака.
1.Продавачот за Испорака Метод : Цел>=5, со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина).
Цел имаат само следење на информации во Кина !!!
2.цел >=$ 120
Бесплатен превозот од СФ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина - SF-експрес
Околу 5-7 дена www.sf-express.com(Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се прилагоди на цена). Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
(Бесплатен превозот) :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Круг
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Број На Модел На:
SP594-604
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Стил:
Уметничка Слика Стаклена Купола Cabochon
метал позлатен:
Античкиот Бронза Позлатен
Големина:
22 mm In Dia
Стакло Cabon Големина:
20 mm Во Кол
Занает:
Рачно изработени
Тежина:
About 5 g
Наслов:
Карате Џудо Брошеви

Им се допаѓа и на купувачите..