• Ново
100pcs Пријателство се Тресат Рацете Марк Слободни Мејсон Ѕидани Lapel Pin Значки Пеперутка Фитинг Глеѓ Brooch и Игли
zoom_in

100pcs Пријателство се Тресат Рацете Марк Слободни Мејсон Ѕидани Lapel Pin Значки Пеперутка Фитинг Глеѓ Brooch и Игли

DEN 3600.00

Износ
check Во продавницата.

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас организира производство, ви благодариме!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Број На Модел На:
H005
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HigoRio
Големина:
17mm ширина, 15mm високи
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Им се допаѓа и на купувачите..