• Ново
Моден Brooch Црвениот Кристал Глеѓ Мраз Скејт Чевли Pin брошеви C822 C2
zoom_in

Моден Brooch Црвениот Кристал Глеѓ Мраз Скејт Чевли Pin брошеви C822 C2

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C822 C2 Чевли Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.38 x 1.5 инчи(3.5 x 3.8 cm)
КОД : C822 C2
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал,емајл
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит. ве молиме дај ми 5 ѕвезди.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C822 C2
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Чевли

Им се допаѓа и на купувачите..