• Ново
26mm шарени кошарка тока
zoom_in

26mm шарени кошарка тока

DEN 302.40

Износ
check Во продавницата.


кошарка Тока Предност : Високо квалитетен материјал Модерен дизајн во Модерен стил Добар Изглед и добро допирање
Опис На Производот :
Тип На Производ
Кристал Кристал
Материјал
Метален Цинк Легура
Главниот Камен
Кристал Кристал
Боја
Многу бои, како на вашите барања
Големина
Може да се прилагоди, како на вашите барања
Употреба
Свадба/Партија/Облека/Празник Декоративни; Мажи/Жени/Деца Ѓердан Додатоци
Примерок
Може да обезбедуваат бесплатни примероци во парк, но ние не сноси превозот
КК
Внимателни и строга КК постапка. Добар квалитет, селектирани 100% од КК
Пакување
OPP Кеси Извоз и Кутија и Картонска, или Како Клиентите посебни барања
MOQ
100 парчиња секој стил или секоја боја, цената зависи од количината
Цел
OEM цел е на располагање. Бидете сигурни на количината / големина / боја и сл пред да се одржи редот
Вистински производи слика :
Употреба покаже :
Нашите Услуги :
Зошто Да Изберат Нас
Цена : евтини, разумен
Квалитет : најдобар висок, трајни, убава
Моден стил : Разни бои и стил, можете да изберете
Услуга : Директно од нашата фабрика, одлична услуга по продажбата
Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн Мали ред и мешани објекти се достапни Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаме во акции Competetive цена и добар квалитет, Ние може да се направи sameples и производи според клиенти requitments
Превозот И Пакување :
1.Следење БР. ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата стока е транспортирана.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
7
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
боја:
Многу бои, како на вашите барања
Големина:
45mm; Can be customized
Материјал:
Кристал; Метален Цинк Легура
плаќање:
Paypal; Т/T; Western Union
Пакет:
Со Opp Кеса +Кутија + Картон
shippment:
EMS/DHL/ ФЕДЕКС/UPS/ARAMEX/ПАТАРИНА; Други
Предност:
Висок квалитет; Конкурентна цена; Испорака кратко време
Употреба:
Жени / Мажи / Деца Ѓердан Додатоци; Празници Декорации
Стил:
Нов стил; Fashion; Дизајн убава; Симпатична; Може да се прилагоди
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..